دفتر مرکزی: مشهد، جاده آسیایی مشهد/قوچان، (بلوار پیامبر اعظم ،بین پیامبر اعظم 101 و103) روبروی چاهشک برج خنک کننده فایبرگلاس پیام سرما

درباره پیام سرما

شرکت پیام سرما فعالیت خود را در زمینه برج خنک کننده مشهد،چیلر آب خنک،چیلر هوا خنک بر کیفیت بنا نموده است.

اعتقاد گروه این است که تامین نیاز و رضایت خریدار و مصرف کننده اصل انکار ناپذیر توسعه پایدار است. گروه صنایع برودتی پیام سرما با بکارگیری کارشناسان و متخصصین صنعت کامپوزیت و تاسیسات (برج خنک کننده، چیلر و هواساز) و با هدف کاربرد تکنولوژیهای نوین کامپوزیت در صنایع غذایی و داروئی و صنعت تاسیسات فعالیتهای خود را بیش از پیش توسعه داده و متناسب با نیاز مشتری و نوع صنعت و شرایط پروسس اقدام به طراحی دستگاههای تولیدی خود می نماید.

  • دوستدار محیط زیست
  • خدمات پس از فروش
  • کیفیت بالای خدمات
  • پشتیبانی 7/24

اعلام آمادگی جهت همکاری با بازرگانان، تجار، سازندگان تجهیزات و دستگاههای خطوط تولید صنایع در داخل و خارج از کشور

 این شرکت در راستای توسعه خدمات فنی و مهندسی خود در صدد گسترش دامنه همکاری با کلیه بازرگانان، تجار، سازندگان تجهیزات دستگاههای خطوط تولید، شرکت های نصاب و پیمانکاری می باشد. خدمات این شرکت در دو بخش فروش انواع برج خنک کننده، چیلر و هواساز و انجام تعمیرات برج ها و چیلرهای نصب شده در کلیه واحدهای صنعتی، تجاری، مسکونی و درمانی می باشد. جهت بررسی نحوه همکاری فی مابین لطفا به صفحه تماس با ما رفته و با انتخاب یکی از روش های ارتباطی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

صنایع برودتی پیام سرما

شرکت صنایع برودتی پیام سرما فعالیت خود را در زمینه برج خنک کننده فایبر گلاس،چیلر هوا خنک،چیلر آب خنک و کلیه محصولات برودتی در مشهد بر کیفیت بنا نموده و اعتقاد این شرکت است که تامین نیاز و رضایت خریدار و مصرف کننده اصل انکار ناپذیر توسعه پایدار است و بر همین اساس شعار مجموعه خود را راندمان بالا و استهلاک پایین قرار داده.

صنایع برودتی پیام سرما توسط جناب مهندس مجید صادقی در سال 1380 تاسیس شده و فعالیت خود را ابتدا در زمینه تولید قطعات برج خنک کننده فایبرگلاس آغاز نموده و پس از چندین سال کسب تجربه در ساخت قطعات برج خنک کننده به ساخت کولینگ تاور روی آورده است و پس از 5 سال‌ها فعالیت در زمینه تولید برج خنک کننده با پیشرفت در حوزه صنعت برودت شروع به تولید چیلرهای صنعتی و مسکونی نموده و در حال حاضر آماده ارائه تمامی خدمات در صنعت برودت می‌باشد. این شرکت با بروزرسانی دانش فنی متخصصان خود با علم روز دنیا روی به صادرات محصولات خود به کشور های دیگر آورده است که این امر با صادر کردن محصولات به کشورهایی همچون عراق و افغانستان محقق شده است.

صادرات برج خنک کننده به افغانستان

به دلیل شباهت تقریبی آب و هوایی شهر مشهد و شهر های مرزی افغانستان و همچنین نزدیک بودن به یکدیگر شرکت پیام سرما توجه خاصی به صادرات برج خنک کننده به افغانستان نموده و ارتباط های گسترده ای با کشور همسایه برقرار کرده است که باعث افتخار این مجموعه می باشد که حتی یک مشتری ناراضی در کشور افغانستان ندارد و همین امر باعث شده تا تعداد متغاضیان همکاری در این کشور افزایش داشته باشد.

سخن مدیریت

هدف شرکت صنایع برودتی پیام سرما تولید دستگاه‌های برج خنک کننده با کیفیت بالا می‌باشد و رضایت کامل مشتری از محصولات هدف نهایی مجموعه می‌باشد و همانطور که پیش‌تر گفته شده شعار این شرکت راندمان بالا و استهلاک پایین می‌باشد.

صنایع برودتی پیام سرما تولید کننده برج خنک کننده فایبر گلاس، برج خنک کننده هوا خنکف چیلر آب خنک، داکت اسپیلت و هواساز با هدف تولید کلیه محصولات برودتی تاسیس شده و در نظر دارد که محصولاتی با کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد و این محصولات را با بکار گیری علم روز دنیا که روز به روز پیشرفته‌تر می‌شود همگام سازد و در زمینه صادرات محصولات برودتی گام‌های بزرگ بر خواهد داشت. 

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان درباره پیام سرما

عوامل محیطی مانند دمای مرطوب محیط،گرد و غبار،ذرات معلق در هوا یکی از اصلی ترین موارد برای تعیین ظرفیت برج خنک کننده هستند.برای دریافت اطلاعات بیشتر به مقاله برج خنک کننده مراجعه کنید

تمامی محصولات شرکت پیام سرما دارای ضمانت نامه و گارانتی میباشد در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

واحد اندازه گیری گردش آب در برج خنک کننده GPM می باشد

پکینگ اسپلش ،پکینگ PVC،پارلینگ

واحد اندازه گیری جریان هوای برج خنک کننده CFM می باشد

در برج خنک کننده مکعبی از نازل آب پاش و در برج خنک کننده مدور از آب پخش کن استفاده می گردد

برج های خنک کننده فایبر گلاس به دو دسته برج خنک کننده مدور و برج خنک کننده مکعبی تقسیم بندی می شوند